skoda ocavia

Leasing Skoda Octavia

1 minute, 53 seconds Read

Skoda Octavia – samochód, który ma wielu miłośników. Nawet starsze modele posiadały wiele udogodnień, a jazda tymi pojazdami gwarantowała wygodę, nawet na długich trasach. Nic więc dziwnego, że jest chętnie wybierany na auta służbowe, zwłaszcza przez tych, którzy pokonują wiele kilometrów.

Kupując auta do firmy, warto postawić na modele, które cieszą się opinią bezawaryjnych. Podczas zakupu używanych, często można się niestety naciąć na nieuczciwych sprzedawców. Najlepszą opcją są nowe modele, jednak te często są kosztowne.

Leasing Skoda Octavia – gwarancja jakości

Jeśli nie zakup, to doskonałą opcją jest leasing. Skoda Octavia to chętnie wybierany samochód, a wybranie nowego modelu oznacza, że nie ma konieczności inwestowania w naprawy, czy obawy, że coś z autem będzie nie tak. Dostępnych jest kilka opcji – czy to sedan czy kombi, różnią się też mocą silnika, a fani mocy pod maską na pewno docenią opcję Octavii z 245 KM.

Leasing Skoda Octavia – sedan czy kombi?

Zdecydowanie lepszą opcją przy częstych wyjazdach czy delegacjach będzie wersja kombi, która jest jednak bardziej pakowna. Jednak nawet sedan ma pojemny bagażnik, a po złożeniu tylnej kanapy tej przestrzeni jest o wiele więcej. I jedną i drugą opcję można wziąć w leasing. Skoda Octavia to nowoczesne, szybkie i funkcjonalne auto.

Leasing Skoda Octavia – o czym warto wiedzieć?

Wiele osób narzeka, że nowoczesne modele są naszpikowane elektroniką. Owszem – są. Jednak jej zadanie to choćby maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Model Octavia posiada takie funkcje jak:

  • kamera cofania;
  • asystent zmiany pasa ruchu;
  • kontrola odstępu;
  • opcja hamowania, kiedy odstęp między pojazdami jest mały;
  • alert, wykrywający zmęczenie kierowcy.

Wszystkie te opcje są niezwykle pomocne, zwłaszcza jeśli pokonujemy wiele kilometrów, nudnymi i prostymi drogami, gdzie zmęczenie szybciej się udziela. 

Leasing Skoda Octavia – zmiana floty

Warto więc zaplanować zmianę pewnie już nieco wysłużonych samochodów firmowych na nowe. Dzięki opcji jaką jest Leasing, Skoda Octavia może w ramach stałych opłat, stać się częścią Twoje nowej floty firmowej. Szybka dostawa wybranego modelu i dobre warunki sprawiają, że warto skorzystać.

Similar Posts