Zadzwoń: +48 602 772 765

Kilka słów o nas

Położenie
Gospodarstwo Rolne SZAREK położone jest niedaleko miasta Ełk, na terenie Mazur przy jeziorze Szarek, od którego wzięło swoją nazwę. Gospodarstwo Rolne SZAREK jest gospodarstwem specjalistycznym, specjalizujacym sie w wielkopowierzchniowej uprawie porzeczki czarnej, aronii i jagody kamczackiej oraz w hodowli koni sportowych. Dane teleadresowe dostępne są w dziale Kontakt.


Główne cele gospodarstwa
» Hodowla koni
» Uprawa aronii
» Uprawa czarnej porzeczki
» Uprawa jagody kamczackiej

Nagrody
We wrześniu 2008 r. gospodarstwo nasze zdobyło tytuł Wicemistrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w konkursie Agroliga 2008 organizowanym przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
W roku 2013 Gospodarstwo Szarek zdobyło tytuł MIstrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w konkursie Agroliga 2013.

Ekologia, certyfikaty
Gospodarstwo dba nie tylko o środowisko zapobiegając zanieczyszczeniom ale dba również o utrzymywanie naturalnej równowagi ekosystemów. Podjęte działania zostały potwierdzone w swej skuteczności otrzymaniem w 2008 roku certyfikatu GLOBALG.A.P.

Kierownictwo
Bieżące zarządzanie jest realizowane przez Kierownika Gospodarstwa, p. Jana Wawreniuka, zajmującego się całościowo zagadnieniami hodowli koni i upraw porzeczki czarnej, aronii i jagody kamczackiej.

Oferta
W ofercie sezonowej znajdują się porzeczka czarna i aronia w postaci świeżej. Odbiory całosamochodowe, gospodarstwo dysponuje opakowaniami i sprzętem załadunkowym.

Kontakt
Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. W dziale Kontakt prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza kontaktowego.